دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی - www.negahdl.com

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی – www.negahdl.com

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

نوشته نیلوفرناز (مریم.ع) کاربر انجمن نودهشتیا

 

خلاصه:
مهسا دانشجوی رشته ی مهندسی شیمی است که همکلاسی اش علیرضا از او خوشش می آید، ولی مهسا که به خاطر طلاق قریب الوقوع پدر و مادرش فکرش درگیر است سعی در دوری از علیرضا دارد.
علیرضا که متوجه طلاق پدر و مادر مهسا و امکان رفتن مادرش از ایران را دارد موضوع خواستگاری از او را مطرح می کند که با مخالفت مهسا روبرو می شود…پایان خوش

قسمتی از متن :

اصلا حوصله نداشت، از صبح تا به حال سرپا ایستاده بود و حالا محلولش اینگونه شده بود.تمرکز نداشت، حتی نمی دانست کدام ماده را اشتباه ریخته است فقط به یاد نمی آورد که از پرمنگنات استفاده کرده باشد. به طرف وسایلش رفت و جزوه اش را در کیفش گذاشت و مانتوی آزمایشگاهش را در آورد، عاطفه به طرفش رفت و متعجب پرسید: معلومه کجا داری میری؟! استاد الان میاد!
– می خواد بیاد شاهکار منو ببینه؟! محلولمو ببین! اون که به من صفر میده چه باشم چه نباشم، پس بهتره نباشم که حداقل سرم داد بیداد نکنه ! وکیفش را روی دوشش انداخت و از آزمایشگاه خارج شد. تمام فکرش پیش پدر و مادرش بود. امروز نوبت محضر برای گرفتن طلاق از هم داشتند. چند سالی بود که با هم دعوا می کردند و این سال آخر تصمیم به جدایی گرفته بودند. نمی دانست بعد از جدایی آنها باید چه کند. مادرش خیال داشت به اتریش پیش خواهرش برود.

تعداد صفحات: 492 صفحه پی دی اف؛ 2345 صفحه پرنیان

رمز فایل: www.negahdl.com

 

 

 

 

این مطالب را به شما پیشنهاد می کنم

درباره shadan

شادان پوریانفر ، دوست نگاه جان هستم و در تهیه ی رمان به ایشون کمک میکنم . روانشناسی خوندم و به ورزش و مطالعه ی کتاب و رمان علاقمندم .

برچسب ها

نظرات

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظر دادن ها
2 پاسخهای موضوعی
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین پاسخ داده شده
پرطرفدارترین نظرات
5 نظرات نویسندگان
CAPRICORNفاطمهsh.Adminسورهبهارآبی اخرین نظرات نویسندگان
  اشتراک در  
جدید ترین قدیمی ترین دارای بیشترین امتیاز
اطلاع از
فاطمه
مهمان
فاطمه

لطف کنید قابلیت سرچ رو هم اضافه کنید
مرسی

CAPRICORN
مهمان
CAPRICORN

در سمت چپ ایندکس سایت هست دوست عزیز

سوره
مهمان
سوره

خیلی جالب و بامزه بود. شخصیت پردازیها قشنگ بود. از مهسا و کارهاشو و حرفاش خیلی خندیدم و لذت بردم. مهسا واقعا دوست داشتنی بود. از نویسنده خواهش میکنم اگه امکان داره رمان رو ادامه بده و همین شخصیت مهربون و گاهی عاقل و گاهی گیج و دوست داشتنی رو در روند ماجراهای دیگه و اتفاقات دیگه داستان پردازی کنه. و یا همین شخصیت رو در قالب دختر دیگه و داستان دیگه قرار بده. این میتونه یک سبک باشه برای نویسنده. میتونه چند جلدی اش هم بکنه . اسمای دیگه و داستانای دیگه با همین سبک شخصیت. من که واقعا… ادامه مطلب »

بهارآبی
مهمان
بهارآبی

چرا رمان خنده دار نمیزارید؟! من رمان خنده دار میخواممممم