• با مطالعه رمان های در حال تایپ و تشکر از پست های نویسندگان عزیز انگیزه خوبی به آنها خواهید داد.
  • نویسندگان عزیز لطفا در نوشتن رمان مسایل اخلاقی را رعایت کرده که سایت دچار مشکل نشود(در صورت مشاهده بدون تذکر پاک خواهد شد).
  • اگر رمان شما طبق عرف جامعه اسلامی باشد و مسایلی که در عرف کشور ممنوع است تایپ نکنید هیچ اتفاقی برای داستان و رمان شما رخ نمی دهد.
  • نویسندگان عزیز شما برای نوشتن اثر ادبی و برای بالا بردن سطح فرهنگ جامعه رمان تایپ می کنید .پس از خلق صحنه هایی که باعث تحریک و یا ایجاد باورهای نادرست میشود پرهیز کنید.
  • از ایجاد تاپیک های خلاف قوانین کشور خودداری کنید. این تاپیک ها حذف خواهد شد.
  • اگر رمانی یا مطلبی را مشاهده کردید که خلاف قوانین سایت یا کشور است از طریق نظرات گزارش دهید.
  • تمامی رمان های غیر اخلاقی از سایت حذف شده اند لطفا درمورد دادن لینک یا فایل رمان سوال نفرمایید
  • بسیاری از دوستان رمانهایی در ذهن دارند که نام ان را به خاطر ندارن برای راهنمایی این موارد روی اینجا کلیک کنید در نظرات به درخواست نام کتاب پاسخ داده نخواد شد
  • اگر به سایت نگاه دانلود علاقه دارید در انجمن نگاه دانلود ثبت نام کنید برای ثبت نام روی اینجا کلیک کنید

تذکر مهم

سلام دوستان . امیدوارم خوب باشید .

راستش در مورد لینکها خواستم یه مطلب مهمی رو بهتون بگم . یک سری از دوستان گفته بودن وقتی لینکهای جار رو دانلود میکنند فایل به صورت زیپ در میاد . من خودم این نکته رو میدونستم از قبل ولی برای فایل ها یادم نبود که اگه اینکارو کنید ممکنه درست بشن . تا اینکه یکی از کاربران عزیز که اسمشون هم خاطرم نیست تو نظرات گفتن فایل رو تغییر نام بدید و به جای کلمه ی zip در آخر اسم فایل بزنید jar  ، در این موقع پیغام میده که آیا فرمت تغییر پیدا کنه و شما هم باید yes رو بزنید ، در این صورت فایل jar شده و شما میتونید روی گوشی های موبایل خودتون نصب کنید .

برای رمان من و ما و عشق هم نتونستم فرمت کتابچه براتون بسازم برای همین مجبورا ادامشو یه فایل جار دیگه ساختم و قرار دادم . اگر تونستم کتابچه رو بسازم قرارش میدم . و یک خواهش دیگه ازتون دارم اینه که رمانای درخواستی که شما میدید یا تایپشون تموم نشده ، یا در حال ویرایشن یا نویسنده اجازه نمیدن . اکثرا همینجورین ولی با این حال وقتی یه بار درخواست میدید صبر کنید تا به نوبت درخواستا گذاشته شن . و برای امشب هم متاسفانه رمانی آماده نکردم . از فردا سعی میکنیم رمانای درخواستی رو در کنار رمانایی که تموم میشن بذاریم . 

رمز فايل : www.negahdl.com

درباره shadan

شادان پوریانفر ، دوست نگاه جان هستم و در تهیه ی رمان به ایشون کمک میکنم . روانشناسی خوندم و به ورزش و مطالعه ی کتاب و رمان علاقمندم .

برچسب ها

نظرات