نامه یک دختر به همسر آینده خود

عزیزم!

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر كم توقعی هستم. اگر می گویم باید تحصیلكرده باشی، فقط به خاطر این است كه بتوانی خیال كنی بیشتر از من می فهمی! اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است كه همه با دیدن ما بگویند”داماد سر است!” و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!

اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات كامل داشته باشی، فقط به این خاطر است كه وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است كه خود را در خانه ای به تو بسپارم كه تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ كنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!

اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است كه فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!اگر دوست دارم ویلای اختصاصی كنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است كه از عشق بازی كنار دریا خوشم می آید… جلوی چشم همه هم كه نمی‌شود!

مابقی در ادامه مطلب

اگر می گویم هرسال برویم یك كشور را ببینیم، فقط به خاطر این است كه سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم كه آیا واقعا “به هركجا كه روی آسمان همین رنگ است”؟! اگر تو به من كمك نكنی تا جواب سوالاتم را پیدا كنم، پس چه كسی كمكم كند؟!اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است كه به تو ثابت كنم چقدر برایم عزیزی!

و بالاخره…

اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است كه به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است.

رمز فايل : www.negahdl.com

این مطالب را به شما پیشنهاد میکنم

درباره روژینا

برچسب ها

نظرات


(۵) دیدگاه برای “نامه یک دختر به همسر آینده خود” ثبت شده است.
 • hani گفت:

  چه دختر کم توقعی!
  از این دخترا کم پیدا میشه باید قدرشونو دونست!!!!!!
  پاسخ روژینا:
  آره گلم بایدقدربدونند.

  [پاسخ به این نظر]

 • فرشته گفت:

  مرسی
  عالی بود
  کاملا حقیقتو گفت
  قربون دستت:))

  پاسخ نگاه: خواهش میکنم زنده باشی..

  [پاسخ به این نظر]

 • پریسا گفت:

  فوق العاده بود
  واقعا الان فهمیدم من چقدر در مقابل این دختر پر توقعم!
  این طور دختری کم پیدا میشه
  پاسخ روژینا:
  ممنون گل خانوم

  [پاسخ به این نظر]

 • مژگان گفت:

  خیلی جالب و خوشگل بود
  پاسخ روژینا:
  ممنون گلم

  [پاسخ به این نظر]