دانلود رمان پنج سین جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان پنج سین جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان پنج سین - www.negahdl.com

دانلود رمان پنج سین – www.negahdl.com

دانلود رمان پنج سین جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

نوشته سیده راحله موسوی

خلاصه : 

گره کرواتمو شل میکنم فضا خفه کننده و بی هواست.داغ بودم.منگ بودم.دومین شیشه رو هم خورد میکنم (مرسی اعصاب)تمام این مدت توی سرم اکو میشه :(نسیم)خاله ای که تمام این چندسال شد مادر برای دوقلو های خواهرش وحتی یکبار هم دم نزد از گذشته (یسنا)بیچاره ی غریبی که شد عضو جدید خونه ما.(پارسا)خود بدبختم که موندم چطور با وجود آوار این زندگی روی سرم دارم نفس میکشم.صبوری پخش میکنم انگار از کیسه خلیفه است.(سام)برای گفتن چیزی ندارم.فقط(برادری که یک قل من بودو تمام زندگیم).(یاس)قل سومی که شد امید زندگی من و مامان نسیم.(اینطور ما شدیم پنج سین)


وقتي نيامده ميروي ديوارها.كوه ها. پا سست ميكنند و من زير آوار آواز ميخوانم.آواز كه نه مرثيه ميخوانم!!مرثيه براي دق مردگي پرنده اي كه خودش را تا توانست به ديوارها كوبيد ميله هارا شكست ولي پشت قفس آسمان دركار نبود…
***************************

مقدمه.

تو ميروي و بهار همراه توست .ابر چشمانم گريان و كاسه دل از اين باران غمناك پر گشته است تا بر پشت پاي تو ريزم شايد كه زودتر بيايي .وتورا در جاده هاي بي انتهاي خيالم بدرقه ميكنم.وتو در سكوت غمگينم گم ميشوي . و تورا در شهر ارزوهايم جستجو ميكنم و دل همسفر مهربان توست.اما تو تنهايي را تجربه ميكني.اگر رفتي مرا در گوشه دفتر خاطراتت به نمايش بگذار.تا در ارشيو ذهنت خيال خاك خورده نباشم .وقتي كه رفتي سكوت مهمان ناخوانده ام شد و بغض گلو تحفه اش گشت.گفته بودي كه مي آيي اما انتظارت را بر كدامين لوح بكشم ؟؟؟؟
بر كدامين رود چشم جاري سازم؟؟؟
بوي گل گندم مهربانيت فضاي صحراي دل محنت كشيده ام را پر ميكند تا هر گوشه نشاني از عطر ياس خنده هايت باشد.ومن در هلهله و غوغاي گريه ها مبهوت مهر محبت به ياد مانديت ميشوم و با رفتنه تو گلهاي اشك شكوفه ميشوندوياس هاي خوشبوي باغچه ي خانه به انتظار مينشينند تا تو بيايي و بهار را به آنان ارزاني كني و انتظار تا و سال انيس لحظه هايش ميشود.
آرياني...

تعداد صفحات: 46 صفحه پی دی اف،163  صفحه پرنیان

پیج نگاه دانلود در لاین : http://line.me/ti/p/%40jny6741n

رمزفایل:www.negahdl.com

منبع : نگاه دانلود

 

رمز فايل : www.negahdl.com

این مطالب را به شما پیشنهاد میکنم

درباره shadan

شادان پوریانفر ، دوست نگاه جان هستم و در تهیه ی رمان به ایشون کمک میکنم . روانشناسی خوندم و به ورزش و مطالعه ی کتاب و رمان علاقمندم .

برچسب ها

نظرات


(۲) دیدگاه برای “دانلود رمان پنج سین جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت” ثبت شده است.
  • فرشاد گفت:

    خیلی عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بود❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ????????????

    [پاسخ به این نظر]