دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی - www.negahdl.com

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی – www.negahdl.com

دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت

نوشته نیلوفرناز (مریم.ع) کاربر انجمن نودهشتیا

 

خلاصه:
مهسا دانشجوی رشته ی مهندسی شیمی است که همکلاسی اش علیرضا از او خوشش می آید، ولی مهسا که به خاطر طلاق قریب الوقوع پدر و مادرش فکرش درگیر است سعی در دوری از علیرضا دارد.
علیرضا که متوجه طلاق پدر و مادر مهسا و امکان رفتن مادرش از ایران را دارد موضوع خواستگاری از او را مطرح می کند که با مخالفت مهسا روبرو می شود…پایان خوش

قسمتی از متن :

اصلا حوصله نداشت، از صبح تا به حال سرپا ایستاده بود و حالا محلولش اینگونه شده بود.تمرکز نداشت، حتی نمی دانست کدام ماده را اشتباه ریخته است فقط به یاد نمی آورد که از پرمنگنات استفاده کرده باشد. به طرف وسایلش رفت و جزوه اش را در کیفش گذاشت و مانتوی آزمایشگاهش را در آورد، عاطفه به طرفش رفت و متعجب پرسید: معلومه کجا داری میری؟! استاد الان میاد!
– می خواد بیاد شاهکار منو ببینه؟! محلولمو ببین! اون که به من صفر میده چه باشم چه نباشم، پس بهتره نباشم که حداقل سرم داد بیداد نکنه ! وکیفش را روی دوشش انداخت و از آزمایشگاه خارج شد. تمام فکرش پیش پدر و مادرش بود. امروز نوبت محضر برای گرفتن طلاق از هم داشتند. چند سالی بود که با هم دعوا می کردند و این سال آخر تصمیم به جدایی گرفته بودند. نمی دانست بعد از جدایی آنها باید چه کند. مادرش خیال داشت به اتریش پیش خواهرش برود.

تعداد صفحات: 492 صفحه پی دی اف؛ 2345 صفحه پرنیان

رمز فایل: www.negahdl.com

 

 

 

 

رمز فايل : www.negahdl.com

این مطالب را به شما پیشنهاد میکنم

درباره shadan

شادان پوریانفر ، دوست نگاه جان هستم و در تهیه ی رمان به ایشون کمک میکنم . روانشناسی خوندم و به ورزش و مطالعه ی کتاب و رمان علاقمندم .

برچسب ها

نظرات


(۳) دیدگاه برای “دانلود رمان همکلاسی دوست داشتنی جاوا،اندروید،ایفون،pdf،تبلت” ثبت شده است.
 • سوره گفت:

  خیلی جالب و بامزه بود. شخصیت پردازیها قشنگ بود. از مهسا و کارهاشو و حرفاش خیلی خندیدم و لذت بردم. مهسا واقعا دوست داشتنی بود. از نویسنده خواهش میکنم اگه امکان داره رمان رو ادامه بده و همین شخصیت مهربون و گاهی عاقل و گاهی گیج و دوست داشتنی رو در روند ماجراهای دیگه و اتفاقات دیگه داستان پردازی کنه. و یا همین شخصیت رو در قالب دختر دیگه و داستان دیگه قرار بده. این میتونه یک سبک باشه برای نویسنده. میتونه چند جلدی اش هم بکنه . اسمای دیگه و داستانای دیگه با همین سبک شخصیت. من که واقعا دوستش داشتم.

  [پاسخ به این نظر]

 • بهارآبی گفت:

  چرا رمان خنده دار نمیزارید؟! من رمان خنده دار میخواممممم

  [پاسخ به این نظر]

  sh.Admin پاسخ در تاريخ خرداد ۶ام, ۱۳۹۴ ۲:۱۶ ق.ظ:

  ما که نویسنده نیستیم . موضوعات دست ما نیس دوست عزیز.

  [پاسخ به این نظر]


 • Histats.com © 2005-2014 Privacy Policy - Terms Of Use - Check/do opt-out - Powered By Histats