دانلود رمان طغیان گر آتش جاوا،اندروید،pdf،ایفون

دانلود رمان طغیان گر آتش جاوا،اندروید،pdf،ایفون

دانلود رمان طغیان گر آتش - www.negahdl.com

دانلود رمان طغیان گر آتش – www.negahdl.com

دانلود رمان طغیان گر آتش جاوا،اندروید،pdf،ایفون

جلد دوم رمان افسانه اولین رانده شده

نویسنده میلاد میرادی

خلاصه:
میکائیل خیلی شرمنده و ناراحت پیش خداوند آمد و گفت خداوندا این چه جادویی است که ابلیس بر این انگشتر قرار داده که هر کار می کنم نمی توانم آن را نابود کنم  دفعه پیش آن جغد شوم آن را برداشت و برد  و در دریا انداخت حال خود انگشتر ناپدید گشت انگار که انگشتر زنده است دیگر نمی دانم چه کنم .خداوند می فرماید : نگران نباش میکائیل رهبر فرشتگان انگشتر خود باز میگردد . میکائیل  تعظیمی به خداوند کرد واز درگاه الهی خارج شد و به انجمن فرشتگان مقرب رفت و بر روی صندلی نشست و سربازی را که جلوی درب بود صدا کرد سرباز آمد میکائیل به اوگفت : همه ی  فرشتگان مقرب را برای جلسه ای مهم احضار کن . سرباز تعظیم کرد واز انجا خارج شد وتمام بهشت هشتم را پرواز کرد وتمام فرشتگان مقرب را به جلسه دعوت کرد . همه ی فرشتگان به جلسه آمدند و بر روی صندلی های خود بر دور میز نشستند . میکائیل  شروع به صحبت کردن با آنها کرد و نظراتشان را جویا شد . جبرییل به میکائیل گفت : نمیدانم این چه مدلی است ما هر چه می خواهیم این تاریکی را نابود کنیم نمی شود با یک مشکل مواجع می شوم همه این ها هم به خاطر قدرت زیاد آن انگشتر است . ابرافییل هم سخنان جبرییل را تأیید کرد . میخاییل گفت : ما از همین الان باید دست به کار شویم و به دنبال ان انگشتر در تمام جهان بگردیم شاید دوباره به جهنم رفته باشد و شاد در برزخ و زمین وحتی شاید هنوز در بهشت باشد کسی چه می داند. عزراییل گفت : میکائیل بزرگ اجازه مرخصی می دهید یک انسان مهمی را باید تا چند ثانیه دیگر قبض روح کنم . میکائیل پایان جلسه را اعلام کرد ولی جلسه به جلو پیش نرفت و فقط توانستند سخنان یک دیگرنکته برداری کنند. همه چیز روال همیشگی خود را طی می کرد ولی هنوز دغدغه ی همه ی فرشتگان  پیدا کردن انگشتر بود انگشتری که اگر دوباره به دست کسی می رسید که پلید باشد  تاریکی دوباره آغاز خواهد شد و نا امیدی تمام جهان را در بر می گرفت ….

تعدادصفحات: 77صفحه پی دی اف،552صفحه پرنیان

منبع: www.negahdl.com

رمزفایل: www.negahdl.com

 

 

 

رمز فايل : www.negahdl.com

این مطالب را به شما پیشنهاد میکنم

درباره نگاه

نگاه (ف.حیاوی) هستم ...کارشناس شیمی کاربردی علاقه مند به..کتاب..والیبال..شطرنج...شعر..شیمی..علم انجمن نگاه دانلود http://forum.negahdl.com

برچسب ها

نظرات


(۷) دیدگاه برای “دانلود رمان طغیان گر آتش جاوا،اندروید،pdf،ایفون” ثبت شده است.
 • جمشید گفت:

  لطفآ میشه جلد سوم همین رمان را برایم معرفی کنید

  [پاسخ به این نظر]

 • parimaaah87 گفت:

  سلام دوستان
  من دنبال رمانی میگردم که یه دختره با مامانش زندگی میکرده و با یه پسر دوست میشه و باهم تو دانشگاه آشنا میشن و بعد از فوت مادر دختره پسره بهش پیشنهاد میده که بیان تو خونه ی اون زندگی کنه و دخنره میره بعد یه سری اتفاقات میافته که ازهم جدا میشن و پسره ازدواج میکنه ولی بعد تو یه شرکت همدیگه رو میبینن و..
  لطفا هر کسی اسم این رمان رو میدونه بهم بگه
  ممنون

  [پاسخ به این نظر]

  فاطمه پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۶ ب.ظ:

  اسمش مرواریدهای احساسه

  [پاسخ به این نظر]

 • لایان گفت:

  امیدوارم قشنگ باشه مرسی نگاه جون

  [پاسخ به این نظر]

  sh.Admin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۴ ۸:۴۹ ب.ظ:

  خوآهشـ .

  [پاسخ به این نظر]

 • محمد گفت:

  سلام نام نویسنده میلاد میرادی است نه میلاد مرادی !
  ممنون از این که جلد دوم هم گذاشته شد بسیار منتظر آن بودم .

  [پاسخ به این نظر]

  نگاه پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۴ ۵:۵۵ ب.ظ:

  سلام ویرایش شد

  [پاسخ به این نظر]