تذکر مهم

سلام دوستان . امیدوارم خوب باشید .

راستش در مورد لینکها خواستم یه مطلب مهمی رو بهتون بگم . یک سری از دوستان گفته بودن وقتی لینکهای جار رو دانلود میکنند فایل به صورت زیپ در میاد . من خودم این نکته رو میدونستم از قبل ولی برای فایل ها یادم نبود که اگه اینکارو کنید ممکنه درست بشن . تا اینکه یکی از کاربران عزیز که اسمشون هم خاطرم نیست تو نظرات گفتن فایل رو تغییر نام بدید و به جای کلمه ی zip در آخر اسم فایل بزنید jar  ، در این موقع پیغام میده که آیا فرمت تغییر پیدا کنه و شما هم باید yes رو بزنید ، در این صورت فایل jar شده و شما میتونید روی گوشی های موبایل خودتون نصب کنید .

برای رمان من و ما و عشق هم نتونستم فرمت کتابچه براتون بسازم برای همین مجبورا ادامشو یه فایل جار دیگه ساختم و قرار دادم . اگر تونستم کتابچه رو بسازم قرارش میدم . و یک خواهش دیگه ازتون دارم اینه که رمانای درخواستی که شما میدید یا تایپشون تموم نشده ، یا در حال ویرایشن یا نویسنده اجازه نمیدن . اکثرا همینجورین ولی با این حال وقتی یه بار درخواست میدید صبر کنید تا به نوبت درخواستا گذاشته شن . و برای امشب هم متاسفانه رمانی آماده نکردم . از فردا سعی میکنیم رمانای درخواستی رو در کنار رمانایی که تموم میشن بذاریم . 

رمز فايل : www.negahdl.com

این مطالب را به شما پیشنهاد میکنم

درباره shadan

شادان پوریانفر ، دوست نگاه جان هستم و در تهیه ی رمان به ایشون کمک میکنم . روانشناسی خوندم و به ورزش و مطالعه ی کتاب و رمان علاقمندم .

برچسب ها

نظرات